Pereiti prie turinio

Moterų sektoriaus pirmininkė Daiva Skrupskelienė: šiandien moterims linkiu pažvelgti į savo svajones

Dalintis:
Akimirka iš Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos moterų susitikimo Birštone, 2022 m.

Džiaugiuosi galėdama atstovauti per 600 federacijos moterų. Kiekviena esame skirtinga, tačiau mus vienija bendri rūpesčiai, džiaugsmai ir gražesnio gyvenimo viltis. Mums visoms norisi būti mylimomis, priimtomis, gerbiamomis, tiesiog laimingomis.

Manęs dažnai klausia, kodėl mūsų organizacijoje reikalingas moterų sektorius.

Manau, jog jis tiesiog mums padeda pajusti tarpusavio bendrystę, kuri stiprina, suteikia įkvėpimo ir jėgų pasitikti kasdienius rūpesčius. Po kartu praleisto laiko ar bendros veiklos į savo šeimas, kolektyvus, bendruomenes grįžtame pailsėjusios ir pozityviau žvelgiančios į mus supantį pasaulį.

Todėl mes mokomės, tapome, šokame, semiamės žinių ne tik apie teisės aktus, bet ir apie tai, kaip puoselėti savo vidinį bei išorinį grožį, klausome įkvepiančių pranešimų, susipažįstame su dar nematytomis vietomis bei tarpusavyje.

Šiandien linkiu visoms mūsų organizacijos moterims išgirsti, apie kokius troškimus bei svajones šnibžda jų moteriška intuicija, nusišypsoti sau ir kitiems, padovanoti sau ką nors gražaus, ko seniai troškote – nebūtina laukti gėlių iš kitų.

Su Kovo 8-ąja!

Nuoširdžiai,

Daiva Skrupskelienė

LPPSF moterų sektoriaus pirmininkė