Pereiti prie turinio

LPPSF atstovai dalyvavo tarptautiniuose mokymuose apie narių pritraukimą

Dalintis:

Gegužės 7-9 dienomis Krokuvoje vyko Europos viešųjų paslaugų profesinių sąjungų federacijos (EPSU) mokymai profesinių sąjungų strategijų rengimui. Juose dalyvavo Turto banko kolektyvo profesinės sąjungos pirmininkas Ramūnas Narbutas ir Achemos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Birutė Daškevičienė.

Mokymuose dalyviai iš įvairių Europos šalių kartu diskutavo apie galimus planus ir iniciatyvas narių pritraukimui bei veiklos palaikymui.

Kartu su lektoriais organizacijų atstovai atsakė į klausimą, kur mato savo profesinę sąjungą po penkerių metų, išskyrė esminius tikslus ateinantiems metams, identifikavo laukiančius iššūkius ir ieškojo jiems tinkamiausių sprendimo būdų.

B. Daškevičienė dalinasi, kad mokymų turinys ypač aktualus pasigirdus informacijai apie galimą Koncerno „Achemos grupė“ pardavimą.

„Dabar mums, kaip profesinei sąjungai, svarbu įsivardinti kokiame socialinio dialogo etape esame ir kokio norime pasiekti ateityje. Taip pat kokias problemas svarbu išspręsti čia ir dabar bei kokias kryptis nusibrėžti ateičiai“,- priduria ji.