Pereiti prie turinio

Jonavoje įvyko LPPSF jaunimo susitikimas

Dalintis:

Lapkričio 25-26 dienomis, Jonavoje, įvyko Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos jaunimo sektoriaus susitikimas, kuriame dalyvavo jaunimo atstovai iš AB „ESO“, AB „Achema“, AB „Lifosa“, AB „Panevėžio energija“ ir AB „Klaipėdos energija“ profesinių sąjungų. Susitikimo dalyviai turėjo galimybę susipažinti su chemijos įmonės AB „Achema“ vykdoma veikla: gamybos direktorius Vilius Stankevičius parodė cechus, supažindino su įrenginiais, juose vykstančiais procesais bei gaminama produkcija.

Vėliau konferencijų salėje jaunimo atstovams buvo suteikta dar daugiau informacijos apie pačią įmonę, joje veikiančią profesinę sąjungą. Susitikimo dalyviai galėjo diskutuoti su AB „Achema“ personalo skyriaus atstove Inga Jakučinskiene ir įmonėje veikiančių profesinių sąjungų administracijos vadove Birute Daškevičiene, užduoti aktualius klausimus.

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos jaunimo sektoriaus pirmininkas Tomas Jakutavičius supažindino dalyvius su esminiais pakeitimais naujajame LR Darbo kodekse, taip pat trumpai pristatė Lietuvos ir Europos profesinių sąjungų struktūros bei veiklos principus. Vyko diskusija apie problemas, su kuriomis susiduria profesinės sąjungos, jaunimas dalijosi savo patirtimis ir patarimais, generavo idėjas, kaip organizuoti veiklą, kuri padėtų išlaikyti esamus profesinių sąjungų narius bei pritraukti naujų. 

 

Parengė Tomas Jakutavičius