Pereiti prie turinio

J. Neverauskas dalyvaus EPSU nuolatini okomiteto posėdyje

Dalintis:

Spalio 11 dieną Briuselyje vyks Viešųjų paslaugų profesinių sąjungų (EPSU) nuolatinio komiteto posėdis. Jame dalyvaus Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) pirmininkas Juozas Neverauskas.

Posėdyje bus aptarti šių metų EPSU veiklos bei artėjančio suvažiavimo, įvyksiančio 2019 m.birželį, organizavimo, elektros sektoriaus socialinio dialogo, tarptautinio socialinių partnerių projekto „Elektros energetikos sektorius ir ateities iššūkiai – reikiamos kvalifikacijos ir tinkamų darbo sąlygų jauniesiems darbuotojams/stažuotojams užtikrinimas“ įgyvendinimo klausimai (pažymėtina, kad Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija buvo atrinkta kaip viena organizacijų, atstovaujančių minėto projekto iniciatyviniame komitete).

Taip pat bus diskutuojama apie Europos Komisijos paketo „Švari energetika visiems europiečiams“ įgyvendinimą, darbuotojų atstovavimo transnacionalinėse kompanijose, kitus klausimus.

Primename, kad Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija yra EPSU narė. J. Neverauskas atstovauja Lietuvai EPSU Vykdomojo komiteto ir Viešųjų paslaugų nuolatinio komiteto darbe.

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija