Pereiti prie turinio

Įvyko Vilniaus energetikų profesinės sąjungos ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Dalintis:

Lapkričio 28 dieną, UAB „Vilniaus šilumos tinklai” vyko Vilniaus energetikų profesinės sąjungos ataskaitinė – rinkiminė konferencija. 
Joje buvo pristatoma šios profesinės sąjungos pirmininko Vido Bauševičiaus veiklos ataskaita, svarstomas naujų įstatų projektas, aptariami nario mokesčio, kiti klausimai.

Tai pat vyko naujos Tarybos ir pirmininko rinkimai.

V. Bauševičius konferencijos delegatus supažindino su šios organizacijos, vienijančios per 110 narių ir savo aktyvią veiklą vykdančios jau nuo 1991 metų, istorija ir nuveiktais darbais. Pažymėjo, kad gruodžio 31 dieną baigiasi UAB „Vilniaus šilumos tinklai” kolektyvinės sutarties galiojimas, ir kad reikėtų pradėti derybas dėl naujos kolektyvinės sutarties. Taip pat informavo apie pagrindinius pokyčius, susijusius su mokesčių reforma, įsigaliosiančia nuo 2019 m.sausio 1 d.    

Konferencijos delegatus pasveikino Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas, pažymėdamas, kad Vilniaus energetikų profesinė sąjunga yra viena aktyviausių Federacijos organizacijų, o V. Bauševičius – patyręs ir profesinių sąjungų veiklos specifiką puikiai išmanantis jos vadovas.

Konferencijos pabaigoje šios profesinės sąjungos pirmininku ketveriems metams vienbalsiai perrinktas Vidas Bauševičius.

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija