Pereiti prie turinio

I. Ruginienė: „Achemos” vadovų elgesys netoleruotinas

Dalintis:

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) palaiko Achemos darbuotojų profesinę sąjungą ir prisidės prie Jonavoje, prie bendrovės, pirmadienį planuojamo piketo. Pasak LPSK pirmininkės Ingos Ruginienės, dabartinis AB „Achema“ elgesys netoleruotinas.

„Elgiamasi ciniškai: galima suprasti, kad suskystintų gamtinių dujų terminalo mokestis bendrovei sukelia papildomų iššūkių, bet tai nepateisina tokio nesąžiningo elgesio su darbuotojais. LPSK tikrai ramiai nežiūrės, kaip pažeidinėjama bendrovėje galiojanti kolektyvinė sutartis ir vienašališkai bloginama darbuotojų situacija. Tai yra paskata rinktis teisminį kelią“, – piktinosi I. Ruginienė.

Juolab, kad jau ne kartą teko matyti, jog, prognozuojant nuostolingus metus, AB „Achema“ vadovai problemas bando „įveikti“ darbuotojų gerovės sąskaita, o metų gale skaičiuoja milijoninius pelnus.

„Reikalaujame skaidrumo ir teisingo elgesio su darbuotojais. Saugokite patį didžiausią savo turtą ne deklaracijomis, o realiais darbais. Be darbuotojų „Achema“ yra niekas. Nebandykite kerštaudami dar labiau bloginti darbuotojų padėties ar riboti profesinės sąjungos veiklos. Achemos darbuotojų profesinė sąjunga yra viena skaitlingiausių ir stipriausių Lietuvoje. Patikėkite, nei ji, nei LPSK neleis taip savivaliauti“, – pabrėžė I. Ruginienė.

Šaltinis: lpsk.lt