Pereiti prie turinio

Federacijos lyderiai dalyvavo efektyvios komunikacijos mokymuose

Dalintis:

 

Balandžio 21 d. įvyko intensyvūs, 6 val. trukmės efektyvios komunikacijos mokymai Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) lyderiams. Į juos atvyko per 25 atstovus iš LPPSF priklausančių profesinių sąjungų.  

Mokymus vedė ryšių su visuomene agentūra „Opinio“ įkūrėjas, beveik 20 metų patirties komunikacijos srityje turintis bei viešųjų ryšių klausimais profesines sąjungas konsultuojantis Arūnas Armalis.  

Lektorius dalyviams pateikė daug informacijos apie efektyvios komunikacijos principus, papildydamas gausiais pavyzdžiais bei įdomiomis praktinėmis užduotimis. 

Profesinių sąjungų lyderiai sužinojo, kaip identifikuoti organizacijos komunikavimo klaidas ir stipriąsias puses, planuoti vidinės ir išorinės komunikacijos strategiją, tinkamai atstovauti savo organizaciją viešojoje erdvėje ir žiniasklaidos priemonėse, kaip suvaldyti viešo kalbėjimo baimę, dirbti su neigiama informacija ir įvairių krizių metu. Nemažai kalbėta ir apie socialinių medijų, ypač Facebook, įtaką išorinei profesinių sąjungų komunikacijai.

Nuo geros komunikacijos ir gebėjimo tinkamai pateikti informaciją viešojoje erdvėje, ko gero, labiausiai priklauso organizacijos įvaizdis ir patrauklumas, todėl ateityje LPPSF savo nariams planuoja dar daugiau panašaus pobūdžio mokymų. 

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija