Pereiti prie turinio

Federacijos atstovas išrinktas dalyvauti energetikos sektoriaus tarptautinio projekto iniciatyvinės grupės darbe

Dalintis:

Šiandien Briuselyje prasidėjo pirmasis bendro socialinių partnerių – Europos visuomeninių paslaugų profesinių sąjungų federacijos (EPSU), Europos pramonės profesinių sąjungų federacijos (IndustriAll Europe Trade Union) ir Europos darbdavių asociacijos EURELECTRIC – projekto „Elektros energetikos sektorius ir ateities išškūkiai – reikiamos kvalifikacijos ir tinkamų darbo sąlygų jauniesiems darbuotojams/stažuotojams užtikrinimas“ (angl. „The electricity sector and future challenges – Ensuring the right qualifications and good working conditions for young workers/trainees”) iniciatyvinės grupės susitikimas. 

Šio projekto tikslas yra sukurti gaires ir rekomendacijas Europos elektros energetikos įmonėms diegiant tinkamas darbo sąlygas, tobulinimosi bei karjeros galimybes, tokiu būdu siekiant, kad jauniems darbuotojams elektros energetikos sektorius taptų patrauklia ir saugia darbo vieta.

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija (LPPSF) yra EPSU narė ir buvo atrinkta kaip viena organizacijų, atstovausiančių minėto projekto iniciatyviniame komitete, kurio sudėtyje lygiomis teisėmis dalyvauja po 3 EPSU, IndustriAll European trade Union ir EURELECTRIC atstovus. Komitetas posėdžiaus 2017-2018 m., 4 kartus, taip pat vyks 2 konferencijos. Mūsų federaciją minėto komiteto darbe ir viso projekto metu atstovaus Deividas Činikas, kuris yra vienas aktyviausių Federacijos jaunimo sektoriaus narių. 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija