Pereiti prie turinio

EPSU konferencijoje bus aptariamos darbo teisės reformų Rytų Europoje aktualijos

Dalintis:

Sausio 10-11 d., Briuselyje, Europos visuomeninių paslaugų profesinės sąjungos (EPSU) organizuoja Kolektyvinių derybų ir socialinio konferenciją, kurioje ketina dalyvauti daugiau nei 130 profesinių sąjungų atstovų iš 30 šalių. Šios konferencijos tema yra kokybiškas užimtumas ir kokybiškos visuomeninės paslaugos. 

Konferencijos metu bus skaitomi pranešimai kokybiško užimtumo visuomeninių paslaugų sektoriuje tematika, apžvelgiamos galimos darbo užmokesčio didinimo strategijos, aptariami darbo laiko ir viršvalandžių apmokėjimo, darbo pavojingomis sąlygomis ir darbuotojų saugos klausimai, socialinio dialogo Europoje perspektyvos. Nemažai dėmesio bus skiriama ir darbo teisės reformoms Rytų Europoje aptarti. 

Pranešimus skaitys ir mintimis dalinsis atstovai iš EPSU, Europos profesinių sąjungų konfederacijos (ETUC), Tarptautinės profesinių sąjungų konfederacijos (ITUC), Europos profesinių sąjungų instituto (ETUI), Europos darbo ir užimtumo tyrimų centro, Ispanijos, Rumunijos ir Kroatijos profesinių sąjungų atstovai. 

Konferencijoje dalyvauja ir Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas bei pavaduotoja-teisininkė Dalia Jakutavičė.

Primename, kad Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija yra EPSU narė. EPSU vienija apie 8 milijonus Europos visuomeninių paslaugų sektoriaus darbuotojų. 

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija