Pereiti prie turinio

Dar viena Turkijos totalitarinio režimo ataka prieš profesinės sąjungos narį: pasirašykime peticiją

Dalintis:

Cihan Erdal/ labourstartcampaigns.net nuotrauka 

Kanados viešųjų paslaugų darbuotojų profesinės sąjungos (CUPE) narys Cihanas Erdalas buvo neteisėtai įkalintas Turkijoje, 2020 m. rugsėjo mėn., tiesiog dėl jo aktyvios narystės minėtoje profesinėje sąjungoje.

CUPE jau praeitų metų rudenį ragino Kanados vyriausybę paremti C. Erdalą jo bylos nagrinėjimo teisme metu ir imtis veiksmų, kad šis profesinės sąjungos narys būtų paleistas iš kalėjimo bei galėtų saugiai sugrįžti į savo namus Kanadoje.

Byla bus nagrinėjama netrukus, artimiausiomis gegužės savaitėmis. Tad turime jau dabar solidariai reikalauti, kad C. Erdalo byla taptų svarbiausiu prioritetu Turkijos vyriausybei.

Tarptautine peticija siekiama priminti Ankaros prokurorui, Turkijos teisingumo ministrui ir Turkijos prezidentui apie jų šalies įsipareigojimus žmogaus teisių srityje ir paskatinti juos išlaisvinti C. Erdalą bei eisti jam saugiai sugrįžti namo.

Pasirašyti peticiją galite ir Jūs, pasekę šią tiesioginę nuorodą:

https://www.labourstartcampaigns.net/show_campaign.cgi?c=4832&ref=LSMM

Kiekvienas mūsų balsas labai svarbus – neturime leisti, kad negailestingi totalitarinio režimo  metodai imtų viršų prieš visuotinai pripažintas žmogaus teises ir laisves bei demokratinius principus.

Dėkojame už solidarumą!

 

Parengta pagal labourstarcampaigns.net informaciją