fbpx

Sveiki atvykę į naująją Federacijos interneto svetainę!

Paskelbta: 2016-05-22

Užbaigę kartu nueito ketverių metų kelio etapą nuo Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos įsteigimo 2012 m., apžvelgėme atliktus darbus II-ojo Federacijos suvažiavimo gegužės 20 d. metu, numatėme ir naujas veiklos gaires bei tikslus.

Vienas iš prioritetų yra siekis, kad tarpusavio bendravimas ir dalijimasis informacija apie Federacijos bei jos narių veiklą taptų efektyvesnis ir pažangesnis.

Todėl simboliška, jog, prasidėjus naujam veiklos etapui, startavo nauja ir patobulinta mūsų interneto svetainė. 

Joje įdiegtas patogesnis ir aiškesnis informacijos išdėstymas bei valdymas, taip pat čia rasite ne tik naujienas, įvairius straipsnius, foto galeriją, naudingos informacijos apie profesinių sąjungų veiklą, bet ir svarbesnių įvykių ar renginių kalendorių. 

Ateityje planuojame įdiegti ir anglišką svetainės versiją.

Labai lauksime Jūsų pastabų ir pageidavimų, susijusių su šios interneto svetainės turiniu, administravimu bei vizualiniu pateikimu el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.