Pereiti prie turinio

EUROFOUND kviečia europiečius dalyvauti apklausoje siekiant tinkamo šalių atsako į COVID-19 krizę

Dalintis:

Europos Sąjungos (ES) agentura EUROFOUND inicijavo gyventojų apklausą, kad galėtų palyginti, kaip skirtingose ES šalyse COVID-19 pandemija įvairiais aspektais paveikia žmonių gyvenimą ir darbą. „Tai apie jus.  Jūsų gyvenimą.  Jūsų darbą.  Kartu padėsime parengti atsaką į šią krizę”, – teigiama šios apklausos pradžioje.

Jau dabar matyti, kad kai kuriose šalyse sveikatos apsaugai ėmė trūkti darbuotojų, tuo metu ypatingai neapibrėžtoje situacijoje atsidūrė darbuotojai, kurie anksčiau dirbo dėl pandemijos veiklą sustabdžiusiuose sektoriuose. Nors daugelis valstybių imasi finansinės paramos priemonių, nežinoma, ar ji teikiama laiku ir veiksminga. Be to, ne visi vienodai susidoroja su judėjimo ir kontaktų apribojimais.  

Siekiama, kad apklausoje pasisakytų žmonės iš kuo įvairesnių visuomenės grupių. Joje gali dalyvauti asmenys nuo 18metų. 

Apklausa skirta ES gyvenantiems žmonėms, tačiau joje keliami klausimai apie gerovę, į kuriuos bus įdomu atsakyti žmonėms iš bet kurios šalies. Dalyvavimas visiškai savanoriškas. Visi atsakymai renkami anonimiškai. Daugiau informacijos pateikiama pranešime apie duomenų apsaugą.

Šią apklausą atlieka EUROFOUND – ES agentūra, įpareigota teikti žinias, kad padėtų plėtoti geresnę socialinę, užimtumo ir su darbu susijusią politiką.  

Klausimyną lietuvių kalba rasite pasekę šią tiesioginę nuorodą.

 

Parengė Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija