Renginys pramonės profesinių sąjungų federacijos moterims

Kategorija
Renginiai
Data
Šeštadienis, 06 spalio 2018 10:00 - 17:00
Vieta
Vilniaus senamiestis - Katedros aikštė
Vilnius, Lithuania

Kiekvienas laikmetis turėjo savo madas ir savus veikėjus, o Meilė užgimdavo, nepaisydama luomo, amžiaus, piniginės storio ar išvaizdos gražumo. Dūsavimus, ilgesį ir aistrą gėrė namų sienos, laimė - tikra ir išsigalvota - slėpėsi savuose ir svetimuose pataluose... Vyko karai ir dvikovos, byrėjo rožių žiedlapiai gatvėse, šnabždesiais ir popieriuje liejosi eilės... Dar ir dabar virpa įdomiausios romantiškos ir nelabai romantiškai pasibaigusios istorijos, suskamba girdėti ir negirdėti vardai. Ar vartėte Julijos Žemaitės ilgesingus laiškus? Ar žinote, koks trylikametis berniūkštis jau tada žinojo, kad yra didesnis meilužis už Kazanovą? Širdį virpins dainininkų Antano Šabaniausko, Hankos dainos. 
Visa tai ir dar daugiau – jau spalio 6 dieną, Federacijos moterų susitikime Vilniuje, minint Lietuvos nepriklausomybės 100-metį.

Susitikimo programa

10.30 – renginio pradžia. Ekskursija „Romantiškos ir neromantiškos Vilniaus istorijos“. 
12.00 – vaišinamės gardžios kavos arba kvapnios arbatos puodeliu su gurmaniško skonio šokoladinio torto gabalėliu jaukioje kavinėje „Mano guru“, Vilniaus g. 22
12.30 – ekskursijos tęsinys
14.00 – pietūs restorane „Senatoriai“ šalia pačios sostinės širdies – Katedros aikštės, Tilto g. 2
15.00 – ekskursija Valdovų rūmuose „Moterys Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijoje“ bei ekspozicija „Florencija renesanso ir baroko laikais“, kurioje akis paganysime po tapybos darbus iš fondo Cassa di Risparmio di Firenze ir banko CR Firenze kolekcijų.
17.00 – renginio pabaiga.

Renginys – nemokamas, dalyvėms kainuos tik kelionės išlaidos.

 
 

Visos datos

  • Šeštadienis, 06 spalio 2018 10:00 - 17:00

Powered by iCagenda